بتاکالا
بتاکالا

برای معرفی آرایشگاه های زنانه تخفیف دار در تابستان ۹۹ بهتر است اول به بررسی بهترین و معروف ترین آرایشگاه های زنانه بپردازیم. چون هر بانوی زیبای ایرانی می داند، وقتی تخفیف ارزشمند است که بهترین خدمات را با تخفیف دریافت کند. وگرنه رفتن به آرایشگاه های بی کیفیت و با قیمت پایین یا تخفیف گرفتن از یک آرایشگاه معروف، در ازای افت کیفیت بدترین ظلم یک زن به پوست یا موی ارزشمندش است.

تابستان ۹۹ برای مدیران سالن های زیبایی، متفاوت ترین تجربه کاری را برایشان رقم می زند. سالن دار هایی که سالهاست در این زمینه فعالیت می کنند و زیر و بم کار را نسبت به تازه کار ها بهتر می شناسند، برای خروج از بحران رکود بازار در دوران کرونا  و پسا کرونا بهترین و زیرکانه ترین تصمیم را می گیرند. از طرفی این دوران با ۲ماه عزاداری محرم و صفر همزمان است. بعد از آن، با موج جدید اپیدمی کرونا در پاییز مواجه هستیم. این ها همه به کمتر شدن مشتریان سالن های زیبایی اضافه می کند. پس این بحران جدی تر از آن چیزی است که تصورش را می کنید.

همین الان برای تخفیف های تابستان ۹۹ برنامه ریزی کن

مدیران سالن های زیبایی، برای مدیرت و کنترل این شرایط بحرانی و داشتن درآمد مطلوب بهتر است، طرح های تخفیف تابستان ۹۹ را برنامه ریزی کنند. تا بعد از تمام شدن زمان قرنطینه و بازگشایی مجدد سالن های زیبایی، برای بدست آوردن مشتری بیشتر و کسب درآمد میلیونی آماده باشید. با این کار مدیران آرایشگاه ها تهدید کرونا را به فرصتی ناب و ویژه برای پیشرفت بیشتر تبدیل می کنند.

نکته: تخفیف های سالن های زیبایی نباید همراه با افت کیفیت خدمات شان همراه باشند. در این صورت طرح های تخفیفی نه تنها کمکی به رشدتان نمی کند، حتی مشتریان وفادار گذشته را ناراضی و در نتیجه، بازخورد عکس به همراه دارد. همیشه حامی و همراه مشتریان خود باشید.

آرایشگاه های زنانه تخفیف دار در تابستان 99

آرایشگاه های زنانه تخفیف دار در تابستان ۹۹ از نظر زنان ایرانی

آرایشگاه های زنانه و خدمات آنها از اساسی ترین دغدغه های بانوان ایرانی هستند. خانم ها ترجیح می دهند، برترین و مشهورترین آرایشگاه ها را برای دریافت خدمات زیبایی شان انتخاب کنند. تا خیالشان از سطح بالای خدمات و بهداشت آنها راحت باشد. حالا اگر این آرایشگاه های مطمئن و معروف شهر تخفیف های فصلی هم داشته باشند انگیزه خانوم ها برای استفاده از این خدمات دوچندان می شود.

بعد از بازگشایی سالن های زیبایی زنانه خوزستان، با وجود ترس از کرونا، اگر مراکز زیبایی به رعایت دقیق نکات بهداشتی مربوط به آرایشگاه های زنانه پایبند باشند؛ خانم ها نیز بهترین استقبال را از تخفیف های تابستان۹۹ خواهند داشت. همچنین برای بسیاری از خانم ها رفتن به آرایشگاه های مختلف و تجربه موارد جدید تبدیل به یک سرگرمی شده است.

 

آرایشگاه های زنانه تخفیف دار در تابستان ۹۹ از نظر زنان ایرانی

هر مرکز زیبایی از چندین لاین زیبایی و مراقبتی تشکیل شده است. اما در بعضی از لاین ها محبوبیت فوق العاده ای دارد. پس پرطرفدار ترین و محبوب ترین لاین برای تخفیف در هر آرایشگاهی متفاوت است. اگر دوست دارید بهترین آرایشگاه های دزفول و خوزستان را بشناسید اینجا کلیک کنید.

لیست آرایشگاه های زنانه تخفیف دار در تابستان ۹۹ در دزفول

مرکز تخصصی زیبایی لیانا تراهی دزفول، واقع درخیابان فردوسی نرسیده به خیابان شریعتی اولین و بزرگترین مرکز نانوکراتین و نانوریباندینگ وتنها نمایندگی نانو دیسیپلین در شما خوزستان از تخفیف های تابستان ۹۹ خود در لاین کراتین، احیا و بازسازی مو و نانو دیسیپلین خبر داده است. جزئیات طرح تخفیفی این مرکز تخصصی بعد از بازگشایی سالن مطرح می شود.

دیگرآرایشگاه های مطرح و معروف شهرستان دزفول، ازجمله: سالن های زیبایی تیانا، افشار،روژه، ملکه، تاج و سمیرا آرتا را می توان نام برد. بدلیل عدم اجازه کار و عدم فعالیت دوباره سالن ها هنوز اکثر مدیران سالن های آرایشگاه های خوزستان و دزفول برنامه دقیقی از تخفیف های تابستان ۹۹ ارائه نداده اند. درصورت اطلاع از برنامه های تخفیف تابستان ۹۹ آرایشگاه های دزفول و اهواز حتماً آنها را منتشر می کنیم.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter