بتاکالا
بتاکالا

لوازم آشپزخانه را دست دوم بگیریم؟

محصولات دست دوم آشپزخانه موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. یکی از مهم­تین اجزا خانه به خصوص در خانه­های ایرانی آشپزخانه می­باشد . آشپزخانه به قلب خانه مشهور است زیرا تقریبا بیشترین وقت خانم خانه در آشپزخانه سپری می­شود. همانطور که از اسم آن پیداست در اصل آشپزخانه محل آشپزی می­باشد اما در خانه­های ایرانی وسایلی همانند ماشین لباسشویی نیز در آشپزخانه قرار داده می­شوند و جز وسایل آشپزخانه محسوب می­شوند.

 اگر دقت کرده باشید تهیه وسایل آشپزخانه قسمت عظیمی از بودجه تهیه جهیزیه را به خود اختصاص می­دهند زیرا تقریبا تمامی وسایلی که در آشپزخانه قرار دارند هیچ گونه جنبه تزیینی ندارند و همه وسایل کاربردی می­باشند . لوازمی مانند یخچال ، ماشین لباسشویی ، گاز از جمله مهم­ترین وسایل موجود در هر آشپزخانه می­باشند که تقریبا هزینه اصلی برای خرید این وسایل صرف می­شود اما اگر بخواهیم کل وسایل موجود در آشپزخانه را حساب کنیم بسیار بیشتر از این موارد خواهند شد . با پیشرفت تکنولوژی و سخت­تر شدن زندگی ، امروزه خانم­هایی هم که خانه ­دار هستند سعی کرده ­اند با آموختن مهارت­هایی در ایجاد کسب و کاری کوچک در منزل درآمدزایی محدودی برای خود داشته باشند .

همین موضوع باعث می­شود که خانم­ها وقت کمتری برای گذراندن در آشپزخانه داشته باشند  و مایل باشند که برخی از کارهای آشپزخانه را با استفاده از لوازم خاصی انجام دهند و وقت خود را صرف کارهای مهم­تری بکنند.. بنابراین با توجه به این موضوع وسایلی همانند ماشین ظرفشویی ، مایکروویو  غذاسازها و … به لوازم متدوال آشپزخانه­ها اضافه شده ­اند .

گران بودن محصولات آکبند و نو

 با توجه به این که برندهای معروف این لوازم اکثرا وارداتی می­باشند  و با توجه  به تحریم­های متعدد و قیمت بالای دلار و با توجه به این که برندهای داخلی از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار نیستند ، تهیه آکبند این لوازم می­تواند برای بسیاری از افراد سخت و تقریبا غیر عقلانی باشد . از طرفی هم نمی­توان قید استفاده از این وسایل را زد زیرا در این صورت باید وقت بیشتری را در آشپزخانه صرف کنید و از انجام دادن سایر کارهای خود عقب خواهید ماند . در این موقع تهیه لوازم مورد نیازتان از موارد دست دوم فکر مناسبی می­تواند باشد .

 خرید و فروش وسایل دست دومی که فرسوده نباشند و زیاد از آن­ها استفاده نشده باشد به مراتب قیمت کمتری از آکبند آن­ها دارند و کار شما را راه خواهند انداخت . با تهیه لوازم آشپزخانه­اتان از لوازم دست دوم می­توانید لوازم خود را از برندهای مطرح با قیمتی بسیار کمتر تهیه کنید . اما خب باید به این نکته توجه داشته باشید که اکثر وسایل نام برده شده وسایل برقی هستند و اگر نقصی در قسمتی از آن­ها وجود داشته باشد به راحتی قابل تشخیص نیست و ممکن است بعد از خرید دچار مشکل شوند . در این صورت به دلیل این که لوازم دست دوم دارای گارانتی نیستند شما نمی­توانید به مرجعی مراجعه کنید تا کالا را تعویض کنید و یا آن را به صورت رایگان برایتان تعمیر کنند . همین موضوع باعث می­شود که انتخاب مرجعی که می­خواهید از آن خرید بکنید از انتخاب کالایی که می­خواهید خرید بکنید مهم­تر باشد .

خرید محصولات دست دوم آشپزخانه

سایت بتاکالا با در نظر گرفتن این نیاز بستری را فراهم کرده است تا کالاها و لوازم دست دوم آشپزخانه در قسمتی از این سایت به راحتی خرید و فروش شوند . شما می­توانید با مراجعه با این سایت صدها آگهی مربوط به لوازم مربوط به آشپزخانه را مشاهده کنید و با توجه به توضیحات کاملی که در مورد کالا نوشته شده است و عکس­هایی که از آن گذاشته شده است بهترین انتخاب را داشته باشید .

در این سایت شما می­توانید لوازمی مانند یخچال ، اجاق گاز ، انواع ظروف و وسایل تزیینی آشپزخانه ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروویو و … از تمامی برندهای ایرانی و خارجی پیدا کنید و به صورت دست دوم تهیه کنید . علاوه بر لوازم دست دوم اگر شغل شما مرتبط با خرید و فروش لوازم خانگی به خصوص لوازم آشپزخانه می باشد می توانید در این سایت به فروش محصولات خود بپردازید . با قرار دادن آگهی خود در این سایت مشتریان جدیدی به فروشگاه شما جذب خواهند شد که می­توانید به آن­ها محصولات نو و آکبند  را عرضه کنید .

ثبت آگهی محصولات دست دوم آشپزخانه

در قسمت آشپزخانه و لوازم آن سایت بتاکالا علاوه بر این که فرصتی برای خرید و فروش لوازم دست دوم فراهم شده است ، فرصتی نیز برای کسانی که بجای ارائه کالا ، خدماتی در زمینه آشپزخانه ارائه می­ دهند و  کسب و کارشان در حیطه آشپزخانه است  ایجاد کرده است تا بتوانند تبلیغ شغل خود را در معرض دید کاربران زیادی قرار دهند .

افرادی که شغل­هایی همانند کابینت سازی و لوله کشی دارند که قسمت اصلی کارشان مربوط به آشپزخانه می­باشد می­توانند با قرار دادن آگهی خود در بتاکالا به دنبال توسعه کسب و کار خود باشند و مشتریان جدیدی جذب کنند . به دلیل این که قرار دادن آگهی در بتاکالا به صورت رایگان انجام می­شود می­توانید فارغ از هزینه­های بسیار گزاف تبلیغات شغل خود را به بقیه معرفی کنید و با جذب مشتریان زیاد تغییری در میزان درآمد خود ایجاد کنید .

با توجه با توضیحاتی که داده شد سایت بتاکالا به نیاز شما را در تمامی مواردی که به آشپزخانه مربوط است برطرف کرده است . شما می توانید با دسترسی به اینترنت و گوشی موبایل بدون اینکه از خانه خود بیرون بروید وسایل مورد نیاز خود را از این سایت تهیه کنید . هم چنین علاوه بر تهیه کالاهای مورد نیاز خود اگر به خدماتی مانند تهیه کابینت برای آشپزخانه خود ، لوله کشی و یا تعمیراتی همانند تعمیرات آبگرمکن و … نیاز داشته باشید می­توانید متخصصان این زمینه را در این سایت پیدا کنید .

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter