بتاکالا
بتاکالا

معامله در شرایط کرونا

با شیوع کرونا چگونه در بتاکالا معامله کنیم؟

با شیوع کرونا و رعایت قوانین خاص این اپیدمی چگونه وسایل یا محصولات را در سایت نیازمندی های آنلاین بتاکالا معامله کنیم؟

در روزهای اول شیوع کرونا، به خاطر وحشت از به خطر افتادن سلامتی، بازار معاملات راکد شد. با گذشت زمان و ماندگاری کرونا، این مهمان ناخوانده و نامحترم همه ما متوجه شدیم باید به روال عادی زندگی برگردیم. ولی این روال عادی با تغییراتی مواجه شده است. در این تغییرات نکات خاصی از بهداشت را باید رعایت کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم.

اگر قصد خرید یا فروش دارید، پیشنهاد میکنیم توصیه های زیر را بخوانید تا با خیال راحت در سایت نیازمندی های بتاکالا معامله کنید.

 

ثبت کامل آگهی

۱. ثبت کامل آگهی فروش با جزئیات بیشتر

درصورتیکه قصد فروش از طریق بتاکالا را دارید، در موقع ثبت آگهی حتماً تمام اطلاعات محصول را ذکر کنید. بهتر است ایرادات جزئی یا نقاط ضعف محصول را بیان کنید. با این کار، معامه شفاف تری خواهید داشت.

برای عکاسی محصول بهتر است از زوایای مختلف عکس بگیرید و بدون رتوش وارد آگهی موردنظر کنید.

ارتباط بیتشر مجازی

۲. ارتباط مجازی فروشنده و خریدار

برای یک معامله غیرحضوری رضایت بخش بهتر است، در قسمت چت بتاکالا یا تماس های اینترنتی،  فروشنده و خریدار با هم ارتباط برقرار کنند. سوالات و ابهامات معامله را با تماس اینترنتی و چت از همدیگر بپرسید. بعد از توافق اولیه، اگر نیاز به بازدید حضوری بود با رعایت بهداشت مورد نیاز شرایط کرونا، یک قرار امن بگذاید تا بعد از اتمام معامله پشیمانی به وجود نیاید.

 

ضدعفونی کردن کالا

۳. ضدعفونی کردن کالا قبل از فروش

در هنگام معامله در زمان شیوع کرونا برای حفظ رعایت بهداشت بهتر است، کالا را کاملا ضدعفونی کنید. خریدار هم بعد از تحویل خرید بهتر است، یک بار دیگر محصول خریداری شده را ضدعفونی کرده، تا احتمال ورود ویروس کرونا را به خانه خود از بین ببرید.

 

ملاقات در کرونا

۴. ملاقات ویژه معامله روزهای شیوع کرونا

اگر برای خرید یا فروش محصول نیاز به قرار حضوری دارید بهتر است، این قرار در فضای امن انجام شود. طرفین معامله قوانین ویژه روزهای شیوع کرونا(استفاده از ماسک و دستکش) را رعایت کنند. از حضور همراه و افراد غیرضروری جلوگیری کنید تا افراد کمتری در ملاقات حضور داشته باشند. سعی کنید مختصر و مفید صحبت کنید، تا برای به نتیجه رسیدن معامله کمترین زمان و دفعات ملاقات را داشته باشید.

 

پیک موتوری

۵. پیک

برای به حداقل رساندن ارتباط بین فروشنده و خریدار بهتر است، بعد از توافق نهایی، فروشنده کالای موردنظر را با پیک به درب خانه خریدار بفرستد. برای ایجاد اعتماد و رضایت بیشتر خریدار می توان، موقع تحویل کالا از پیک و تأیید خرید از سمت مشتری تسویه به صورت پرداخت درب منزل انجام شود.

امیدواریم با رعایت نکات بالا، با وجود شیوع کرونا، شما همراهان عزیز بتاکالا همچنان بهترین خاطره را با بازارنیازمندی های آنلاین بتاکالا داشته باشید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter