بتاکالا
بتاکالا

خدمات غیرحضوری ایرانسل

 همانطور که میدانید، با توجه به شرایط فعلی حاکم در کشور، قرار است سال ۹۹ را به گونه ای متفاوت بگذرانیم، در خانه بمانیم و مراقب خود و عزیزانمان باشیم. در این شرایط مواجهه با برخی از مشکلات کاملا طبیعی خواهد بود، چراکه تمامی موارد مورد نیاز زندگی را با در خانه ماندن نمی توان برطرف کرد. خبر خوب این است که بتاکالا برخی از این موارد را حل کرده است تا شما عزیزان در خانه بمانید و به راحتی از خدمات غیرحضوری ایرانسل در سایت بتاکالا بهرمند شوید.

پیشرفت تکنولوژی سبب وابسته شدن روزافزون بسیاری از مشاغل و افراد به خود شده است و تا حدودی می توان گفت که درحال حاضر، امری مفید تلقی می شود. به این خاطر که در حال حاضر این امکان را فراهم کرده است که در خانه بمانید و پروسه کاری خود را نیز طبق روال معمول پیش ببرید. حال سوالی که پیش می آید این است که، در صورت بروز مشکل مربوط به اینترنت های خانگی و یا خطوط تلفن همراه، آیا باز هم می توان در خانه ماند و این مشکلات را حل کرد؟

بتاکالا این نگرانی شما را در نظر گرفته و با توجه به اهمیت سلامتی شما عزیزان، خدمات غیرحضوری ایرانسل را فراهم کرده که در ادامه به شما ارائه خواهد شد.

خدمات غیر حضوری ایرانسل

برخی از رایج ترین خدمات غیرحضوری ایرانسل به شرح زیر می باشند:

در ابتدا لازم به ذکر است که در صورت بروز هر گونه مشکلی میتوانید ۷۰۰ را شماره گیری کرده و مشکل خود را به مشاوران ایرانسل اطلاع دهید. این امکان وجود دارد که به علت شلوغی خطوط، پشت خط بمانید و یا به شما اطلاع داده شود که شرکت ایرانسل با شما تماس خواهند گرفت. تنها شماره ای که ایرانسل توسط آن با شما تماس خواهد گرفت، ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ میباشد و تنها با عنوان های ” Sorathesab، Irancell و ۲۴۶۵ پیامهای خود را ارسال خواهد کرد.

توجه داشته باشید که به منظور برقراری ارتباط با شرکت خدمات غیرحضوری ایرانسل، میتوانید شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ را نیز از سایر خطوط شماره گیری کنید. و فراموش نکنید که خدمات غیرحضوری ایرانسل به صورت ۲۴ ساعته به شما ارائه خواهد شد.

جهت دریافت خدمات غیرحضوری ایرانسل اینجا کلیک نمایید.

رفع مسدود شدن سیم کارت ایرانسل

مسدود شدن و یا مواجه با قطعی های بی دلیل سیمکارت از مشکلات رایجی است که کاربران با آن روبرو می شوند. مسدود شدن سیم کارت ایرانسل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به موارد زیر به عنوان شایعترین علل می توان اشاره کرد.

  • عدم تکمیل مدارک:

عدم تکمیل مدارک در سیستم سبب مسدود شدن سیمکارت کاربر می شود. به منظور برطرف کردن این مورد می توان کد دستوری # ۵ * ۱۳۰ * برای سیم کارت های اعتباری  و کد دستوری # ۵ * ۱۴۰ * برای سیم کارت های دائمی ایرانسل شماره گیری کرد و نسبت به نواقص پرونده خود آگاهی کافی را کسب کرد و سبب اقدام به برطرف کردن آنها کرد.

  • بدهی:

این مورد اغلب برای دارندگان سیم کارت دائمی ایرانسل بروز میدهد که در صورت عدم پرداخت بدهی، سیم کارت مسدود خواهد شد. پرداخت بدهی و قبض سیم کارت جزء اولین اقدامات است که از طرق مختلف مانند خودپردازهای الکترونیکی می توان انجام داد. استفاده از کدهای دستوری از جمله روش هایی است که می توان به صورت مجازی و بدون نیاز به خارج شدن از منزل، بدهی و قبض خودتان را پرداخت کنید و سپس به رفع مسدودیت خط خود اقدامات لازم را انجام دهید. کد #۷* را شماره گیری کرده و با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم پویا و یا ایستا اقدام به پرداخت قبض سیم کارت دائمی خود نمایید.

جهت دریافت خدمات غیرحضوری ایرانسل اینجا کلیک نمایید.

خدمات غیر حضوری ایرانسل-1

تعویض سیم‌کارت‌های معمولی با ۴G

کدهای دستوری ایرانسل از جمله مواردی هستند که بسیاری از خدمات غیرحضوری ایرانسل را برای کاربران فراهم کرده است و فقط با شماره گیری این کدهای دستوری به راحتی و به سرعت به خدمات مورد نظر خود دست میابید. تعویض سیم کارت های معمولی با G4 نیز با استفاده از کد دستوری قابل انجام است.

روابط عمومی ایرانسل اعلام کرده است که کاربران ایرانسلی که قصد تعویض سیم‌کارت خود به سیم‌ کارت یوسیم با قابلیت اتصال به آخرین نسل فناوری اینترنت همراه (۴G/LTE) را دارند، فقط کافیست کد دستوری #۱*۲*۱۰*۵۵۵* (ستاره ۵۵۵ ستاره ۱۰ ستاره ۲ ستاره ۱ مربع) را از خط ایرانسل خود شماره ‌گیری کرده و با تکمیل اطلاعات درخواستی، سیم‌کارت جدید را در نشانی مورد نظر تحویل بگیرند.

به منظور فعال سازی سیم کارت جدید خود نیز می توان به استفاده از کد دستوری #۱*۲*۱۰*۵۵۵* (ستاره ۵۵۵ ستاره ۱۰ ستاره ۲ ستاره ۲ مربع) استفاده کرد. این کد را از همان سیم‌کارتی که با آن درخواست تعویض را داده‌ اید، شماره‌گیری کنند تا سیم‌کارت جدید فعال شود.

در صورتی که به هرگونه مشکلی برای تعویض سیم کارت خود برخوردید میتوانید از روش قبلی ایرانسل که تماس با شماره ۷۰۳۳ از خطوط ایرانسل و یا شماره ۰۹۳۷۷۰۳۳۰۰۰ از شماره‌های غیرایرانسلی بوده است، استفاده کنید.

خدمات غیرحضوری نمایندگی ها و مراکز ارتباط با ایرانسل

نمایندگی های انحصاری ایرانسل در سراسر ایران با تفکیک استان و شهر برای دسترسی آسان و سریع آماده خدمت رسانی به تمام هموطنان هستند. اما باتوجه به شرایط پیش آمده و لزوم حفظ سلامت تمام مردم کشور عزیزمان ایران تمامی خدمات ارائه شده در مراکز ارتباط با ایرانسل به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق سایت و اپلیکیشن بتاکالا ارائه می شود. بتاکالا حامی سلامت مردم تاکید دارد، در خانه بمانیم و از انتقال زنجیره کرونا جلوگیری کنیم.

جهت دریافت خدمات غیرحضوری ایرانسل اینجا کلیک نمایید.

خدمات غیر حضوری ایرانسل-2

برخی از خدمات غیرحضوری ارائه شده در سایت و اپلیکیشن بتاکالا

۱. فروش سیم کارت ایرانسل به اتباع خارجی

  • امکان ثبت نام سیم کارت دائمی برای اتباع خارجی با گذرنامه و کارت آمایش از طریق نمایندگان و مراکز خدمات ایرانسل مجدداً امکان پذیر می باشد.
  • اما امکان تبدیل سیمکارت از اعتباری به دائمی با شماره گذرنامه همچنان وجود ندارد

۲. تبدیل سیم کارت ایرانسل اعتباری به دایمی

۳. تعویض مودم ایرانسل

۴. خرید مودم ۳G ایرانسل

۵. خرید مودم ۴G ایرانسل

۶. خرید مودم ۴/۵ ایرانسل یا TDLTE

۷. سیم کارت رایگان ایرانسل

۸. سیم کارت رٌند ایرانسل

۹. سیم کارت فوق رٌند ایرانسل

۱۰. سیم کارت طلایی ایرانسل

۱۱. سیم کارت پیشنهادی ایرانسل با شماره دلخواه

۱۲. ترابرد به ایرانسل با حفظ شماره

۱۳. تخفیف مودم ایرانسل

۱۴. پشتیبانی مودم ایرانسل

۱۵. گارانتی مودم ایرانسل

۱۶. خرید مودم همراه ایرانسل / جیبی

۱۷. سیم کارت ایرانسل ۱۰ ساله دستمه ولی بنام خودم نیست چکار کنم؟

۱۸. تغییر مالکیت مودم های ایرانسل

۱۹. کانفینگ مودم های ایرانسل

۲۰. شارژ کردن مودم همراه یا جیبی ایرانسل

۲۱. پرینت ریز مکالمات سیم کارت ایرانسل

۲۲. جشنواره های ایرانسل

۲۳. ارتباط با ایرانسل

۲۴. خرید / فروش مودم دست دوم ایرانسل

۲۵. مودم وایمکس ایرانسل

۲۶. شناسه مودم یا شماره مودم یادم رفته!؟

۲۷. استعلام از شماره های ایرانسلی که بنامم هست

۲۸. تبدیل سیم کارت ۳G به ۴G ایرانسل

۲۹. مسدود کردن خط ایرانسل

۳۰. پرداخت قبض سیم کارت دائمی ایرانسل

۳۱. سلب امتیاز کردن خطوط ایرانسل

۳۲. مدرک معتبر برای ایرانسل فقط کارت ملی جدید / قدیم و شناسنامه جدید پاسپورتی

۳۳. خرید سیم کارت گردشگری ایرانسل

۳۴. خرید سیم کارت دیتای ایرانسل

۳۵. خرید سیم کارت کودک و نوجوان

۳۶. مشکلات pin و puk سیم کارت ایرانسل

۳۷. کارت شارژ ایرانسل

۳۸. خرید شارژ عمده ایرانسل

۳۹. مودم اینترنت نسل ۴ ثابت (TD_LTE)

۴۰. مودم ایرانسل ارزان

۴۱. شماره های مزایده ایرانسل فوق رٌند

۴۲. طریقه گرفتن نمایندگی ایرانسل

۴۳. نواحی تحت پوشش مودم های ایرانسل

۴۴. خرید بسته اینترنتی برای موبایل یا مودم ایرانسل

۴۵. خرید شارژ ایرانسل

۴۶. پرداخت قبض ایرانسل

۴۷. لیست کد های دستوری ایرانسل

۴۸. درخانه بمانیم با ایرانسل

جهت دریافت خدمات غیرحضوری ایرانسل اینجا کلیک نمایید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter